Bize Ulaşın
Kampanyalar

Pamukkale Bilişim


“İş Zekası” çözümlerine yeni başarı hikayeleri eklemek hedefiyle yola çıktık…

Pamukkale Turizm olarak Türkiye’nin ikinci büyük bilgi işlem teknolojileri geliştirme merkezi Cyberpark’ta Bilkent Üniversitesi öğretim görevlileriyle birlikte Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Danışmanlık Merkezi’ni hayata geçirdik.

Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma Geliştirme ve Danışmanlık Hizmetleri kapsamında bilgi teknolojileri alanında uzman akademisyenlerle çalışarak; bilişim, teknoloji ve iletişim alanındaki tüm gelişmeleri ve yenilikleri siz değerli yolcularımıza her zaman en iyisini sunma amacı ile kurumumuza entegre etmek, teknolojik yatırımlarımıza bu doğrultuda yön vermektir.

Pamukkale Bilişim kapsamında yakın gelecekte bilişim, teknoloji ve iletişim başlıklarında sıkça söz edilecek yenilikleri bugünden kurgulayan bir “yaşam tarzı” oluşturmak, karayolu yolcu taşıma sektöründe seyahatleri tamamıyla kişiselleştirecek imkanları hayata geçirmek amacıyla çalışmalarımızı yürütüyoruz.

Pamukkale Bilişim Teknolojileri Araştırma ve Geliştirme Merkezi bünyesinde ayrıca üniversite öğrencilerine yönelik olarak seminer, atölye çalışmaları ve staj olanakları da sağlamaktayız.