Bize Ulaşın
Kampanyalar

İnsan Kaynakları


Sektöründe Türkiye ve Dünya’daki tüm yenilikleri yakından takip ederek değerli yolcularımızın hizmetine sunma hedefi ile çalışan, ait olma duygusu yüksek, işine ve kurumuna bağlılığı onur kabul eden yönetici ve çalışanlarımız, Pamukkale Turizm Ailesi’nin daimi üyeleridir.

Pamukkale Ailesi, kaptanlarından kabin memurlarına, bilet satış görevlilerinden yönetim kadrosuna 3500 kişiden oluşmaktadır. Teknolojik gelişmelere ve lojistik olanaklara yapılan yatırımların yanı sıra hizmet sektöründe başarılı olmanın anahtarının ‘İnsan’a yatırım yapmaktan geçtiğinin bilincinde olarak bu yıl içerisinde gerçekleştirdiği birçok projenin yanında, eğitimli personel istihdam etme ve yetiştirme konusunda da sistemli bir çalışma yürütmekteyiz.

ANADOLU MARKALARI ULAŞTIRMA SEKTÖRÜ BİRİNCİSİ olarak çalışanlarımız ile birlikte, Türkiye’nin en çok güvendiği markalarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Şirketimizin gelecek planlarını belirlemede ve sektördeki haklı başarılarının devamını sağlamada en önemli parçası tecrübeli ekibimizdir.

İnsan Kaynakları Vizyonumuz | İnsan Kaynakları Vizyonumuz, Pamukkale Turizm’in hedeflerine ulaşma sürecinde etkin insan kaynakları politikaları uygulayarak, stratejik rol üstlenmekten oluşuyor.

İnsan Kaynakları Misyonumuz | Doğru İşe Doğru İnsanı” seçerek ve bu kişilerin sürekli gelişimini sağlayarak Pamukkale Turizm’i hedeflerine taşıyacak yetenekli, katılımcı ve yaratıcı iş gücünü oluşturmak ve elde tutmaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız | Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmanın gereği olarak karşılıklı sevgi, saygı, eşitlik, güven ve etik değerlere sahip olma ilkeleri etrafında şekilleniyor.

Organizasyonumuz içinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın, işinin sahibi ve lideri olduğu bilinci ile eğitim, bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışması için fırsat tanıyor, sorumluluk veriyor, gelişmeleri için hedefler belirliyoruz.

İnsan kaynakları uygulamalarımızın temelinde, ait olma duygusu ile ailemizin bir üyesi olma bilinci yer alıyor. Bu bilinçle aile fertlerimiz olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımıza ortak değerler içinde yaklaşarak, şirket kültürümüze uyumlu insan kaynakları sistemleri uyguluyoruz.

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmak isteyenler, web sitemizdeki başvuru formlarını doldurabilirler.