Bize Ulaşın
Kampanyalar

Pamukyol


Doğasında Konfor Var...

 

Filomuzdaki araçların büyük yoğunluğunu oluşturan Pamukyol araçlarımızın tamamı genişletilmiş özel koltuk dizaynıyla, 2+1 oturma düzenindedir. Tecrübeli kabin içi ekibimizin seyahatinize eşlik ettiği Pamukyol araçlarımızda ayrıca zengin ikram menüsü bulunmaktadır.

Her koltukta zengin içerikleri ile 10 inç dokunmatik ekran, uydu kanal yayını, bilgisayar oyunları, kişiye özel yayın imkanlarıyla konforlu ve eğlenceli bir yolculuk olanağı sunuyor. Ayrıca tüm koltukların erişim olanağı bulunan priz donanımlarımız ile iletişiminiz hiç kesilmesin. Ayrıca tüm Pamukyol araçlarımızda ücretsiz ve sınırsız Wi-Fi olanağı bulunmaktadır.

Pamukyol’da yer alan koltuk arkası ekranlarda Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen USB giriş olanağı ile kendi flash belleğinizden dilediğiniz film, fotoğraf, müzik gibi dökümanlarınızı seyahatiniz esnasında kullanabilir, izlediğiniz filmleri duraklatabilir, ileri - geri alabilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.

Pamukyol’da bulunan koltuk arkası dokunmatik ekranlarda film, yolcularımız için özel olarak hazırladığımız müzik listeleri ve bilgisayar oyunları yolculuğunuz sürecince sizi bekliyor. Kumanda sizde! Kendinizi evinizdeki koltuğunuzda hissedin...