ONLINE BİLET

Teknobüs

Teknobüs, her koltuk arkasında dokunmatik ekranı bulunan otobüslerdir. Teknobüs ile konforlu ve güvenli bir seyahat gerçekleştirirken koltuk arkası dokunmatik ekranlarda film, 44 ayrı müzik kategorisinde 4000 şarkı, uydu tv yayınları ve bilgisayar oyunları yolculuğunuz sürecince sizleri bekliyor.

Teknobüs’lerde yer alan koltuk arkası dokunmatik ekranlarda emsal uygulamalardan çok farklı olarak USB girişi olanağı ile kendi flash belleğinizden dilediğiniz film, fotoğraf, müzik gibi dökümanlarınızı seyahatiniz esnasında kullanabilir; izlediğiniz filmleri duraklatabilir, ileri - geri alabilir, istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz. Filomuzdaki tüm araçlarda da mevcut olan kesintisiz mobil hızlı internet bağlantısı ve cep telefonu kullanma özgürlüğünü TEKNOBÜS’lerde de yaşayabilirsiniz.

Teknobüs Kullanım Kılavuzu:

Biletinizi alıp peronda TEKNOBÜS’ünüzü gördükten sonra koltuğunuza kurulun. Hemen 70cm önünüzdeki koltuk arkasındaki ekranda, yolculuğunuz boyunca sizi eğlence dolu bir dünya bekliyor. TV’de en sevdiğiniz dizi başlamak üzere. Bir yandan tutkunu olduğunuz bilgisayar oyunları size göz kırpıyor. Biliyoruz kararsız kaldınız.

Siz iyisi mi bırakın onları, yolculuğunuzun başında biraz müzik iyi gider… En sevdiğiniz müzik türünde, yüzlerce şarkı arasından istediğinizi seçin. Açık büfe ikram servisimiz başladı. Kahvenizi yudumlarken yerli veya yabancı film arşivinden seyir zevkinize hitap edecek bir filmi mutlaka bulacaksınız. İyi seyirler… Sessiz konumdaki cep telefonunuz çalıyor. ‘‘Eyvah filmin en heyecanlı yeri!’’. Merak etmeyin hiçbir şey kaçırmış değilsiniz. Ne de olsa filmleri istediğinizde duraklatabilir, ileri-geri alabilirsiniz. Arayan anneniz. Sizi merak etmiş ve nerede olduğunuzu soruyor. “Daha yeni çıktık yoldayız” diyorsunuz ama bir bakıyorsunuz ki varmak üzeresiniz, yolculuğunuzun nasıl geçtiğini fark etmemişsiniz bile! Biliyoruz ki o koltuktan kalkmak hiç istemiyorsunuz.