Bize Ulaşın
Kampanyalar

Pamukkart


Pamukkart, Pamukkale Turizm’in yolculuğu ayrıcalığa ve avantaja dönüştüren müşteri sadakat programıdır. Pamukkart sanal bir karttır. 1,5 milyon aktif kullanıcıya ulaşan Pamukkart, tüm yolculuklarda bilet bedelinin %8’ ini puan olarak biriktirerek ücretsiz seyahat etmenizi ve yıl içerisinde yapılan kampanyalardan avantajlı olarak yararlanmanızı sağlar. 2016 yılında gerçekleştirilen Türkiye sadakat programları araştırmasında karayolu ulaşımı sektöründe Türkiye’nin en çok tercih edilen, mobil uygulama sadakat programı olduğu belirlenmiştir. Ayrıcalıklı ve avantajlı yolculuklar için web sitemizden online başvuru formunu doldurarak veya size en yakın Pamukkale Turizm iletişim noktasından bir Pamukkart hesabı edinebilirsiniz. Üyelik işlemleri sonrasında www.pamukkale.com.tr internet şubesi ve tüm bilet satış noktalarından Pamukkart Hesap Hareketlerinizi takip edilebilirsiniz.

Üyelik
Pamukkart üyeliği, TC.Kimlik Numarası ile gerçekleştirilmektedir. Bu nedenle Pamukkart kişiye özel olup; sadece kart sahibinin adına yapılan bilet işlemlerinde geçerlidir. Aynı kişi birden fazla başvuruda bulunamaz ve aktif olarak birden fazla Pamukkart kullanamaz. Tüm bilet satış noktaları ve pamukkale.com.tr internet şubesinden Pamukkart üyelik işlemleri ücretsiz gerçekleştirilebilir. 12 yaş ve üzeri tüm yolcular Pamukkart üyesi olabilirler.

Online Üyelik
www.pamukkale.com.tr internet şubesi; Pamukkart Online Başvuru bölümünden üyelik gerçekleştirilebilir. Üyelik işlemleri tamamlandığında başvuru formunda belirtilen telefon numarasına şifre gönderilir. Oturum açmak için Kullanıcı adı olarak Pamukkart No; TC.Kimlik No ya da ePosta bilgilerinden birini ve şifre girerek; kullanıcı menüsüne ulaşılabilir. Online üyelik başvuru formunda telefon numarası belirtilmediğinde ya da yanlış bildirildiğinde şifre üyeye ulaşamayacaktır. Şifre üye telefon numarasına ulaşmadığı takdirde 0850 333 3535 çağrı merkezinden; www.pamukkale.com.tr internet şubesinde yer alan Görüş ve Öneri Formundan ya da tüm bilet satış noktalarından şifre işlemleri ve iletişim bilgileri kontrolü sağlanabilir.

Avantajlar
Pamukkart üyeleri

 • Satın aldıkları tüm biletlerde bilet bedelinin %8’ ini puan olarak kazanırlar.
 • Pamukpuanları seçilen güzergâh bilet fiyatını karşılıyor ise; puan ile www.pamukkale.com.tr internet şubesinden ve tüm bilet satış noktalarından ücretsiz bilet satın alma işlemi gerçekleştirebilirler.
 • Tüm bilet satış noktalarında Gidiş – Dönüş ve İnternet bileti olma koşulu aranmadan Gidiş – Dönüş ve İnternet bileti indirimlerinden faydalanabilirler.
 • Henüz basılı kopyası alınmamış online biletlerini Pamukkart kullanıcı menüsünden; herhangi bir bilet satış noktasına başvuru gerekmeksizin sefer saatinden 12 saat öncesine kadar iptal edebilirler.
 • Açık biletlerinde araç kalkış saatinden 2 saat öncesine kadar tarih ve saat değişikliği gerçekleştirebilirler. Aynı bilet üzerinde en fazla üç (3) kez değişiklik yapılabilir.
 • www.pamukkale.com.tr internet şubesinden ve tüm bilet satış noktalarından online Bilet ve hesap hareketlerini gözlemleyebilirler.
 • www.pamukkale.com.tr internet şubesinden kurum ve kuruluşlara beyan etmek üzere bilet görüntüsü/çıkışı alabilirler.
 • Pamukkart ve Pamukpuan işlemleri bilet satış noktalarından üyelik bilgisi beyan edilerek satın alınan biletler ve internet şubesinden üyelik girişi yapılarak satın alınan biletler için geçerlidir.

  Pamukpuan
  Pamukpuan, Pamukkale Turizm ile gerçekleştirilen işlemlerde ve yine Pamukkale Turizm ile gerçekleştirdiğiniz seyahatlerinizde kullanabileceğiniz para yerine geçen puandır.

 • Tüm yolculuklarınızda bilet bedelinin %8’ i biletin satın alındığı tarihten itibaren bir yıl süreli Pamukpuan olarak Pamukkartınıza yansıtılmaktadır.
 • Satın alınan biletlerden kazanılan Pamukpuanlar sefer tamamlandıktan sonra kullanıcı hesabına otomatik olarak yüklenir.
 • Pamukkart puanları puanın kazanıldığı tarihten itibaren 365 gün süre ile geçerlidir. 01.Şubat.2020'den önce kazanılan puanların son kullanım tarihi 31.Ocak.2021’dir.
 • PamukPuan kazanımıyla ilgili geriye dönük talepler, seyahatin gerçekleşmesine müteakip 1(bir) ay içerisinde yapılmadığı takdirde üyenin PamukPuan’larını hesabına kaydettirme talep hakkı bulunmamaktadır.
 • Biriken PamukPuan’lara karşılık gelen bedel üyeye nakit olarak verilemez.
 • Pamukpuan İle Alınan Bilet

 • Pamukkart Hesabında biriken Pamukpuanlar seçilen güzergâh bilet fiyatını karşılıyor ise; puan ile www.pamukkale.com.tr internet şubesinden ve tüm bilet satış noktalarından ücretsiz bilet satın alma işlemi gerçekleştirilebilir.
 • Pamukpuanlarla satın alınan bilet; seyahat edilecek güzergâhın Liste fiyatını karşılamalıdır; İndirimli ya da kampanya fiyatları üzerinden uygulanamaz.
 • Kazanılan ücretsiz biletler sadece Pamukkart sahibi üye adına düzenlenir ve düzenlendiği seferi kapsar ve Pamukkart sahibi tarafından kullanılır.
 • Karayolu Taşıma yönetmeliği madde 48/e bendi ne göre “Yetki belgesi sahipleri her seferde bir yolcu ile bu seyahatte görevli olmayan en fazla iki personelini bilet keserek ücretsiz taşıyabilir”. bu nedenle Pamukpuanla satın alınan bilet kullanımında her araçta bir(1) kontenjan bulunmaktadır.
 • PamukPuanlarını kullanarak ücretsiz bilet satın almak isteyen Pamukkart sahibinin kimlik göstermesi zorundadır.
 • Biriken Pamukpuanlar seyahat edilmek istenen güzergâh bedelini karşılamadığı takdirde geri kalan bedel nakit ya da kredi kartı ödemesi ile tamamlanamaz.