ONLINE BİLET

Pamukeller


Pamukkale Turizm olarak içinde yaşadığımız toplumun ve dünyanın kurumsal vatandaşı kimliğiyle; eğitim, sanat ve sağlık konularında yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projelerimizi “Pamukeller” adı altında birleştiriyoruz.

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) 1998 yılında kuruldu. Lösev’in amacı lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanı sıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmektir. Vakıf gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde, lösemi hastalığını tanıtmayı, lösemili çocukların ve ailelerinin sıkıntılarını topluma aktarmayı ve bu vesileyle toplumu bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.

Pamukeller Ve Lösev

Çocuklarımız için çalışıyor ve üretiyoruz... Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak hepimizin en büyük dileği. Amacımız, LÖSEV’in başlattığı yolda yaptığımız her faaliyette tüm yüreğimizle bu amaca doğru LÖSEV ile yan yana yürümek. Pamukkale Turizm olarak LÖSEV’i desteklemeye ve onlarla birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Yaşanılır Bir Dünya İçin Sanat!

“Başka bir dünya” kurulabileceği inancını taşıyan bilim insanları, aydın, sanatçı, işçi, memur, öğrenci ve yaşamın her alanından katılan insanlar tarafından 1993 yılında kuruldu. TAKSAV’ı kuranlar arasında Oğuzhan Müftüoğlu, Can Yücel, Rıfat Ilgaz, Emil Galip Sandalcı, Baskın Oran, Fikret Başkaya, Korkut Boratav, Halit Çelenk, Ali Asker, Halil Ergün, Aytaç Arman, Erbil Tuşalp, Gençay Gürsoy, Haluk Gerger, Ufuk Uras ve daha birçok isim yeraldı. Vakfın amacı, toplumsal, kültürel yaşamın gelişimine bilimsel, özgürlükçü ve demokratik bir anlayışla katkıda bulunmak, yaratıcı ve araştırmacı düşüncelerin gelişimine yardımcı olmaktır

Pamukeller Ve Taksav

Tam 50 yıldır sizlerle birlikte sizin için Türkiye yollarındayız. Farklı yollar keşfetmekti amacımız.İnsanlarımız, ülkemiz, geleceğimiz için… Hayatımız için, hayatımıza sahip çıkmak, ona hak ettiği değeri verebilmek için… Bu amaçla bundan tam 15 yıl önce TAKSAV’la kesişti yollarımız. Bu süre içerisinde binlerce sanatseveri tiyatro yolculuğuna çıkardık. Hayatında hiç tiyatroya gitmemiş birçok insanımızı sanatla buluşturduk. Pamukkale Ailesi olarak 15 yıldır Uluslararası Ankara Tiyatro Festivali’nin bir parçası olmaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Boğaziçi Üniversitesi,GETEM (Görme Engelliler Teknoloji ve Eğitim Merkezi) ve Sesli Betimleme Derneği işbirliği ile hayata geçirdiğimiz ve filomuzdaki tüm araçlardaki filmlerde uygulanan sesli betimleme tekniği ile görme engelli vatandaşlarımıza film izleme imkanı sağlıyoruz.