Bize Ulaşın
Kampanyalar

Pamukeller


"Hayata Dokunan Eller"
 

Pamukkale Turizm olarak içinde yaşadığımız toplumun ve dünyanın kurumsal vatandaşı kimliğiyle; eğitim, sanat ve sağlık konularında yürüttüğümüz sosyal sorumluluk projelerimizi “Pamukeller” adı altında birleştiriyoruz.

Pamukkale Turizm & LÖSEV
 

Çocuklarımız için çalışıyor ve üretiyoruz... Çocuklarımızı geleceğe hazırlamak hepimizin en büyük dileği. Amacımız, LÖSEV’in başlattığı yolda yaptığımız her faaliyette tüm yüreğimizle bu amaca doğru LÖSEV ile yan yana yürümek. Pamukkale Turizm olarak LÖSEV’i desteklemeye ve onlarla birlikte yürümeye devam edeceğiz.

Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) 1998 yılında kuruldu. Lösev’in amacı lösemili ve kan hastası çocukların, sağlık ve eğitim başta olmak üzere her ihtiyaçlarının sağlanmasına yardımcı olmak, bunun yanı sıra, kalıtsal ve edinsel kan hastalıkları konusunda ulusal düzeyde tedavi, eğitim ve araştırma kurumları kurmak ve işletmektir. Vakıf gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde, lösemi hastalığını tanıtmayı, lösemili çocukların ve ailelerinin sıkıntılarını topluma aktarmayı ve bu vesileyle toplumu bilinçlendirmeyi amaçlamaktadır.