Bize Ulaşın
Kampanyalar

Pamukkale Akademi

Sektörün geleceğini emin ellere bırakmak için çalışıyoruz.

1962 yılından itibaren faaliyet gösterdiğimiz Türkiye karayolu ulaştırma sektörünün öncü firması olarak sorumluluklarımızın bilincindeyiz.

Değişime öncülük eden, duyarlı ve dinamik yapımızla tüm paydaşlarımızın bugün ve gelecekteki ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamayı ilke edindik. Bugüne kadar sektörün gelişimi, paydaşlarımızın sürekli mutluluğu ve yaşadığımız topluma karşı sorumlu olma bilinciyle faaliyetlerimizi yürüttük.

Pamukkale Turizm olarak çağın getirdiği yenilikler karşısında gelişen beklentileri en iyi şekilde karşılamak için sosyal sorumluluğumuzun da bilinciyle eğitim ve uygulama merkezi Pamukkale Akademi’yi faaliyete geçirdik. Sektörde toplam kalite adına kurulan Pamukkale Akademi karayolu ulaştırma sektörü için uzun soluklu ve sorunlara çözüm getiren eğitimler hazırlamaktadır.

Pamukkale Akademi, kadrolu olarak bünyemizde bulunan eğitmenlerimiz vasıtasıyla bu sektörde uzmanlaşmak isteyen genç arkadaşlarımıza kişisel gelişim, mesleki eğitim, genel kültür, yabancı dil gibi bir çok konuda eğitim hizmeti vermektedir.

Pamukkale Akademi, sahip olduğumuz değerleri önemseyerek tüm paydaşlarımızla etkileşimini arttırmayı sürdürecektir.