ONLINE BİLET

Yanmaz Bilet

Yanmaz Bilet, biletli olduğu otobüsü çeşitli sebeplerle kaçıran yolcularımıza yeniden yolculuk hakkı tanıyan bilet sistemidir. Yanmaz Bilet, bilet satışı esnasında, bilet bedelinden ayrıca alınan ücreti farkı ile oluşturulmaktadır.

Yanmaz Bilet, otogar ve bilet satış noktalarından, internet üzerinden ve çağrı merkezinden alınabilir.

Yanmaz Bilet, ayrıca kesilen bir bilet değildir. Normal bilet satışı esnasında yolcumuzun talebiyle ve alınan ücret farkıyla kesilen bilettir.

Kesilmiş normal bir bilete, sadece fark ödenerek yanmaz bilet ilavesi yapılamaz.

Normal bilet iptal edilerek, alınan ücret farkıyla yanmaz bilet kesilebilir ve bu biletlerin üzerinde Yanmaz Bilet ibaresi bulunmaktadır.

Aldığı bilet ile otobüsünü kaçırmadan zamanında yolculuk yapan yolcularımıza, yanmaz bilet için ödedikleri fark ücreti iade edilmez.

Aldığı biletin sefer saatinde önce bilet değişikliği talep eden yolcumuza, değişim bileti yine yanmaz bilet statüsünde verilir.

Biletin yanması sonucu yanan biletin yerine kesilen Telafi Biletin tarihi ve saati değiştirilemez, bilet iptal veya iade edilemez.

Yanmaz Biletin online işlemi için bilet referans numarası mutlak suretle gereklidir. Referans numarası olmadan işlem yapılamamaktadır.Yanmaz Bilet Uygulaması

Yanmaz opsiyonlu bilet, sefer saatine 2 saatten daha az bir süre kala kesilememektedir. (Ör: 15:00 aracına 13:00 sonrası yanmaz bilet kesilemez)

Herhangi bir sebeple hareket saatini kaçıran yanmaz biletli yolcularımız, kaçırdıkları otobüsün hareket saati itibariyle 1 saat içinde yeni bilet başvurusu yapmak zorundadır, 1 saati aşan başvurularda yanmaz bilet geçerli değildir.

Yanmaz bilet başvurularının, otobüsün hareket ettiği yerdeki (Otogarlar-Hareket Merkezleri) bilet satış bankolarına bizzat yapılması gerekmektedir, internet üzerinden ya da çağrı merkezine yapılan başvurular geçerli değildir.

Yanmaz biletin telafisinde, sefer saatinden sonra ilk 24 saat içinde aynı güzergahta herhangi bir saate telafi bilet kesilebilir.