ONLINE BİLET

İnsan Kaynakları

BİZ BİR AİLEYİZ…
BİRBİRİNE SIMSIKI SARILMIŞ KOCAMAN BİR AİLE

Pamukkale Turizm İnsan Kaynakları,

Şirketimizin gelecek planlarını belirlemede ve sektördeki haklı başarılarının devamını sağlamada en önemli parçasıdır. ”İYİ HİZMET, İYİ EKİPLE SAĞLANIR” yönetim sistemini benimseyen insan kaynağı uygulamalarımızda “ÖNCE İNSAN” ilkesi ile çalışıyoruz.

Sektöründe Türkiye ve Dünya’daki tüm yenilikleri yakından takip ederek değerli yolcularımızın hizmetine sunma hedefi ile çalışan, ait olma duygusu yüksek, işine ve kurumuna bağlılığı onur kabul eden yönetici ve çalışanlarımız, Pamukkale Turizm Ailesi’nin daimi üyeleridir.

ANADOLU MARKALARI ULAŞTIRMA SEKTÖRÜ BİRİNCİSİ Pamukkale Turizm olarak 3500 çalışanımız ile birlikte, Türkiye’nin en çok güvendiği markalarından biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.


İNSAN KAYNAKLARI VİZYONUMUZ:

İnsan Kaynakları Vizyonumuz, Pamukkale Turizm’in hedeflerine ulaşma sürecinde etkin insan kaynakları politikaları uygulayarak, stratejik rol üstlenmekten oluşuyor.


İNSAN KAYNAKLARI MİSYONUMUZ:

“Doğru İşe Doğru İnsanı” seçerek ve bu kişilerin sürekli gelişimini sağlayarak Pamukkale Turizm’i hedeflerine taşıyacak yetenekli, katılımcı ve yaratıcı iş gücünü oluşturmak ve elde tutmaktır.


İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ:

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmanın gereği olarak karşılıklı sevgi, saygı, eşitlik, güven ve etik değerlere sahip olma ilkeleri etrafında şekilleniyor.

Organizasyonumuz içinde yer alan çalışma arkadaşlarımızın, işinin sahibi ve lideri olduğu bilinci ile eğitim, bilgi ve yeteneklerine uygun görevlerde çalışması için fırsat tanıyor, sorumluluk veriyor, gelişmeleri için hedefler belirliyoruz.

İnsan kaynakları uygulamalarımızın temelinde, ait olma duygusu ile ailemizin bir üyesi olma bilinci yer alıyor. Bu bilinçle aile fertlerimiz olarak gördüğümüz tüm arkadaşlarımıza eşit, insani değerler içinde yaklaşarak, şirket kültürümüze uyumlu insan kaynakları sistemleri uyguluyoruz.

Pamukkale Turizm Ailesi’nin bir üyesi olmak isteyenler, web sitemizdeki başvuru formlarını doldurabilirler. Başvuru : Pamukkale İş Başvuru