ONLINE BİLET


Kampanya Koşulları:

1- Her seferde belirli sayıda koltuk, basamaklı fiyat sistemine göre belirlenmiş "Hemen Al" fiyatları ile fiyatlandırılır.

2- Hemen Al fiyatları, satışı yapılan koltuk sayısına göre uygulanmaktadır.

3- Hemen Al fiyatlarıyla satın alınan biletler iptal edilebilir, açık bilete dönüştürülemez ya da farklı bir sefere taşınamaz. Online işlemler ve çağrı merkezi aracılığı ile satın alınan biletlerin iptal işlemi yine online işlemler, çağrı merkezi ve tüm şubelerimizden gerçekleştirilebilir. Şube aracılığı ile satın alınan biletlerin iptal işlemi ise sadece şubelerden ve fatura niteliğindeki ilgili biletin yolcu bilet nüshasının ibrazı ile yapılabilmektedir.

4- Pamukkale Turizm fiyat basamakları, fiyat basamaklarının uygulandığı koltuk sayıları, kampanyanın tarih ve süresi, kampanyanın uygulanacağı seferler ve diğer konularda yolculara bilgi vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

5- “Hemen Al” kampanyası dahilinde satın alınan biletler “Pamukpuan” kazandırmaya devam eder. “Pamukpuan” kullanılarak satın alınan biletlerde ise fiyatlar indirimsiz “Liste Fiyatları” üzerinden olacaktır.

6- Hemen Al fiyatları ile satın alınan biletler başka kampanya ya da indirim uygulamaları ile birleştirilemez.

HEMEN AL!