Bize Ulaşın
Kampanyalar

Harem Kalkış ve Varışlı seferlerimiz online işlemler için

TIKLAYINIZ

ZAMAN KAZANDIRAN PROJELERİMİZE DEVAM EDİYORUZ!
ŞİMDİ de HAREM SEFERLERİMİZ ile ZAMAN KAZANDIRIYORUZ!

Tüm şehirlerarası otobüslere 3. Köprüyü kullanma zorunluluğu getirilmesi Alibeyköy ve Dudullu’da bulunan hareket merkezlerine ulaşım süresini arttırdı ve her iki hareket merkezinden kalkışlı seferlerde rötarların yaşanması kaçınılmaz bir durum oldu. Alibeyköy ve Dudullu terminallerini pas geçerek, ezber bozduk. İstanbul Avrupa yakasında Esenler otogarı ve Anadolu yakasında Kurtköy hareket merkezimiz ile İstanbul Çamlıca gişelerinde başlayan trafik çilesinin ve aktarma merkezlerinin bulunduğu Dudullu ve Alibeyköy bölgelerinin giriş ve çıkışlarındaki yoğunluğun kaybettirdiği zamanı yolcularımıza geri kazandırdık.

YENİ HAREM PROJEMİZ İLE
İSTANBUL’UN İKİ YAKASINI BİR ARAYA GETİRİYORUZ!

Yeni Harem projemiz ile İSTANBUL’UN İKİ YAKASINI BİR ARAYA GETİRİYORUZ! Harem otogarından direkt kalkışlı Ankara, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Zonguldak, İzmir seferlerimiz ve bu bölgelerden Harem otogarı varışlı seferlerimiz sayesinde Harem otogarının avantaj sağladığı bölgelerdeki yolcularımıza da yaklaşıyoruz. İstanbul’un her iki yakasına ulaşım kolaylığı alternatiflerini sunan Harem otogarına yeniden başlattığımız seferlerimiz ile Avrupa yakasının ve Anadolu yakasının tam merkezine geliyoruz!

BÜTÜN YOLLAR HAREM’e ÇIKAR!

Harem otogarı konumu itibari ile Anadolu yakasının kalbinde bulunmaktadır. Anadolu yakasının özellikle sahil şeridi başta olmak üzere iç kısımlarda yer alan birçok semte daha kısa mesafe ve zaman tasarrufu ile ulaşma imkânı sunmaktadır. Konumu itibari ile İstanbul raylı sistemler ağına kolay erişim sağlaması, deniz yolu seçeneklerine yakınlığı, Avrasya Tüneli’nin hemen çıkışında olması nedeni ile Avrupa yakasına geçiş yapacak yolcuların da Alibeyköy ve Dudullu gibi hareket merkezlerini kullanan seferlerin yaşadığı rötar ve trafik çilesine takılmadan hızlı ve alternatif şehir içi transferlerine olanak tanımaktadır.

Harem otogarından kalkış ve varışlı seferlerimiz ile özellikle Avrupa yakasında 4.Levent, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Eyüp, Kabataş, Taksim, Karaköy, Eminönü, Fatih, Şehremini, Fatih, Aksaray, Sirkeci, Yenikapı başta olmak üzere ve Anadolu yakasında Beykoz, Kavacık, Ümraniye, Üsküdar, Göztepe, Kadıköy, Ataşehir gibi semtlere yakınlaştık.

ANADOLU YAKASI’nın Kalbindeyiz!

Yolcularımızı Anadolu yakasının kalbine kolay ve hızlı ulaştırıyoruz. Harem otogarının Anadolu yakasının sahil şeridinde merkezi bir konumda bulunması bu bölgeden iç kesimlere kadar tüm semtlere trafik çilesine takılmadan ulaşımı kolaylaştırmakta ve zaman kazandırmaktadır. Harem otogarının Beykoz, Üsküdar, Kadıköy, Çekmeköy, Ümraniye, Ataşehir gibi semtlere olan mesafe yakınlığı ile bu semtlerimize YOLU KISALTTIK!

Harem otogarından yukarıda Üsküdar, Bağlarbaşı, Altunizade, Ümraniye hattında, ortada Acıbadem, Uzunçayır, Ünalan, Fikirtepe, Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı hattında ve aşağıda Ayrılıkçeşmesi, Bağdat Caddesi, Feneryolu, Kızıltoprak, Göztepe, Erenköy, Suadiye, Bostancı, Küçükyalı sahil hattında olmak üzere hem kişisel aracını kullanan yolcularımıza hem de toplu taşıma araçlarını kullanan yolcularımıza zamandan tasarruf sağlıyoruz.

Yolcularımız Harem otogarından Kadıköy’e servis hizmetimizden faydalanarak ulaşabileceklerdir. Harem otogarının Ayrılıkçeşmesi bağlantılı Kadıköy – Kartal metro hattına ulaşım kolaylığı; Kadıköy istikametinde ve Acıbadem, Ünalan Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı istikametinde hızlı erişimi sağlamaktadır.

AVRUPA YAKASI’na Alternatif Ulaşım Seçenekleri ile Trafiğe Takılmayın!

Harem otogarı konumu itibari ile Avrupa yakasına mevcut ulaşım alternatifleri bakımından zengindir. Alibeyköy cep otogarını kullanan seferlerden farklı olarak özellikle trafiğin yoğunlaştığı noktalara giriş yapmadan hızlı transfer olanağı sunmaktadır.

Vakit kaybı yaşamadan istediğiniz yere hızlıca ulaşabilmeniz için son derece pratik ve hızlı ulaşım ağı sunan Harem Otogarı’ndan İstanbul’un kalbi olarak nitelendireceğimiz Levent, Gayrettepe, Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim, Beyoğlu, Şişhane, Tophane, Beşiktaş, Bebek, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka gibi semtlere raylı sistemlerde Marmaray ile ve deniz yolunda Üsküdar-Beşiktaş, Üsküdar–Karaköy, Üsküdar-Kabataş, Kadıköy-Kabataş ya da Kadıköy-Karaköy hattı ile kolay erişebilir.

Söğütlüçeşme – Beylikdüzü metrobüs hattı ile Zincirlikuyu, Şişli, Mecidiyeköy, Çağlayan, Okmeydanı, Ayvansaray, Edirnekapı, Bayrampaşa, Topkapı, Cevizlibağ, Merter, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Şirinevler, Yanibosna, Sefaköy, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Haramidere, Beylikdüzü, Hadımköy hattında yer alan semtlere kesintisiz ve transfer ihtiyacı olmadan erişilebilir.

Yenikapı’ya Ulaşım Kolaylığı !

Yenikapı İstanbul Avrupa yakasında önemli bir metro aktarma noktasıdır. Harem otogarından Yenikapı metro aktarma noktasına, raylı sistemlerde Marmaray ile ve deniz yolunda Harem- Sirkeci, Üsküdar-Eminönü ya da Kadıköy-Eminönü hattı ile kolay erişebilir.

Yenikapı metro aktarma noktası, Yenikapı-Hacıosman metro hattı, Aksaray-Kirazlı Metro Hattı, Aksaray-Atatürk Havalimanı, Bağcılar-Kabataş Tramvay hattı gibi hatlara erişimi ile buradan Aksaray, Fatih, Topkapı, Edirnekapı, Bayrampaşa, Esenler, Bağcılar; Yusufpaşa, Haseki, Fındıkzade, Çapa, Cevizlibağ, Zeytinburnu, Merter, Güngören, Akıncılar, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yenibosna gibi merkezlere hızlı ulaşıma olanak sağlamaktadır.

Bununla birlikte Küçükçekmece, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy, Bakırköy, Yeni Mahalle, Zeytinburnu gibi semtlerden Yenikapı’ya karayolu yakın mesafe ulaşım sağlanarak, bu aktarma merkezi üzerinden Alibeyköy hareket merkezi gibi hareket noktalarına ulaşma çabası ile İstanbul’un en yoğun trafik güzergâhlarına girmeden Harem otogarına çok daha kısa sürede ulaşmak mümkündür.

DENİZ ULAŞIMI Seçeneklerinden Faydalanma İmkânı!

Harem otogarının Üsküdar ve Kadıköy’de bulunan vapur İskelelerine yakınlığı ulaşımda alternatif oluşturan toplu deniz taşımacılığı ile trafik sorununa katkıda bulunmaktadır.

Üsküdar-Eminönü, Kadıköy-Haydarpaşa-Eminönü hattı ile Gülhane, Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Kapalıçarşı, Laleli, Vezneciler gibi semtlere, Kadıköy-Kabataş ya da Üsküdar-Kabataş hattı ile Maçka, Taksim, Fındıklı, Osmanbey, Şişli, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Levent gibi semtlere, Kadıköy-Haydarpaşa-Karaköy ya da Üsküdar - Karaköy hattı ile Tünel, Odakule, Galatasaray, Haliç, Tophane, Şişhane gibi semtlere, Kadıköy-Beşiktaş ya da Üsküdar-Beşiktaş hatlarındaki vapur seferleri ile de Ortaköy, Arnavutköy, Bebek, Levent, Maslak gibi Avrupa yakasının birçok noktasına yine raylı sistemler ve karayolu ulaşımı ile iç semtlere de ulaşım trafiğe takılmadan mümkündür.

Bununla birlikte Sirkeci-Harem hattında hizmet veren feribot seferleri ile Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Laleli, Yusufpaşa, Aksaray, Cankurtaran, Kumkapı, Yenikapı, Kocamustafapaşa, Yedikule, Kazlıçeşme, Zeytinburnu, Bakırköy, Yeşilyurt, Florya semtlerine pratik şekilde ulaşılabilir.

Avrasya Tüneli de Harem’e çıkıyor!

Kennedy Caddesi’nde Kumkapı ile D-100 Karayolu’nda Koşuyolu mevkii arasında kıtalararası geçişi sağlayan ve İstanbul'da araç trafiğinin yoğun olduğu Kazlıçeşme-Göztepe hattında hizmet veren Avrasya Tüneli’nin Asya kıtasından girişi Harem’dedir.

Kazlıçeşme-Göztepe üzerinden bir yakadan bir yakaya geçiş 100 dakikadan 15 dakikaya düşüren Avrasya Tüneli’ne; Avrupa yakasında Kazlıçeşme, Kocamustafapaşa, Yenikapı ve Kumkapı’dan ve Asya yakasında Acıbadem, Uzunçayır ve Göztepe’den erişilebiliyor.

İstanbul’da trafiğin çok yoğun olduğu güzergâhta yolculuk süresi kayda değer miktarda azalırken, güvenli ve konforlu yolculuğun ayrıcalığını yaşamak mümkün hale geliyor.

HAREM’e Nasıl Gidilir!

Anadolu yakasından gelenler için:

  • En hızlı yol tüm ilçelerden E-5 karayoluna çıkarak Gebze-Harem minibüsüne binerek Harem Otogarına ulaşabilirsiniz.
  • Kadıköy Rıhtımdan kalkan 12 numaralı otobüs ile Harem durağında inerek Harem Otogarına ulaşabilirsiniz.
  • Kartal, Maltepe, Pendik, Tuzla taraflarından geliyorsanız E-5 istikametinde devam eden Gebze-Harem minibüsleriyle Harem otogarına ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak E-5 istikametinde ilerleyen 16A, 16F, 16U otobüs hatlarından herhangi birine binerek Harem Otogarına ulaşabilirsiniz.
  • Ümraniye, Çekmeköy taraflarından geliyorsanız Tepe Üstü, Ümraniye istikametinde ilerleyen 139A numaralı otobüs ile Harem Otogarına ulaşabilirsiniz.
  • Sancaktepe, Samandıra taraflarından 320A, Ataşehir tarafından ise 320A ya da 16M'ye binerek Harem Otogarına ulaşabilirsiniz.

Avrupa yakasıdan gelenler için:

  • Büyükçekmece, Avcılar, Küçükçekmece, Esenyurt, Güngören, Bağcılar, Esenler, Mecidiyeköy taraflarından geliyorsanız herhangi bir Metrobüs istasyonundan Söğütlüçeşme yönüne giden metrobüse bindikten sonra Uzunçayır'da inip Akasya Acıbadem AVM 'nin olduğu taraftan çıktıktan sonra 320A, 16M, 16A, 16U, 16F numaralı otobüs hatlarından herhangi birine binerek Harem Otogarına ulaşabilirsiniz.
  • Bakırköy, Zeytinburnu taraflarından geliyorsanız Marmaray ile Üsküdar'a gelip yürüme mesafesiyle Harem Otogarına ulaşabilirsiniz.
  • Eminönü, Karaköy, Sirkeci taraflarından ise Sirkeci-Harem arabalı vapurunu kullanarak Harem Otogarına ulaşabilirsiniz.