ONLINE BİLET


İSTANBUL HAREKET MERKEZLERİ HAKKINDA


KURTKÖY HAREKET MERKEZİ

Kurtköy Hareket Merkezi’miz, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 3 km. yakınlıkta. Doğu ve Batı yönünde seyahat etmek isteyenler için bir merkez konumunda olan, Asya ile Avrupa’yı hem karadan hem de havayolundan birbirine bağlayan İstanbul’un Anadolu Yakası Pendik/Kurtköy’de yer alan Sabiha Gökçen Havaalanı önemli transfer noktalarından biridir. Kurtköy Hareket Merkezi’mizin Sabiha Gökçen Havaalanı’na yakınlığı ve buradan havaalanına sunduğumuz hızlı ve ekspres şehir içi servis imkanı ile entegre ve aktarmalı seyahat planı olan yolcularımıza seyahat planlarında büyük kolaylık sağlıyoruz.

Kurtköy Hareket Merkezi’miz, Viaport’a 1 km. kadar yakın. Kurtköy’de 69 bin m2 alana kurulu Türkiye'nin outlet konseptli en büyük alışveriş merkezi Viaport’ta bulunan yerli ve yabancı birçok markanın mağazaları ile birlikte, aklınıza gelebilecek tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilmek adına da her şey mevcut.


HAREM OTOGARI

Harem Otogarı konumu itibari ile Anadolu Yakası’nın kalbinde bulunmaktadır. Anadolu Yakası’nın özellikle sahil şeridi başta olmak üzere iç kısımlarda yer alan birçok semte daha kısa mesafe ve zaman tasarrufu ile ulaşma imkânı sunmaktadır. Konumu itibari ile İstanbul raylı sistemler ağına kolay erişim sağlaması, deniz yolu seçeneklerine yakınlığı, Avrasya Tüneli’nin hemen çıkışında olması nedeni ile Avrupa Yakası’na geçiş yapacak yolcuların da rötar ve trafik çilesine takılmadan hızlı ve alternatif şehir içi transferlerine olanak tanımaktadır.

ANADOLU YAKASI

Harem Otogarı’ndan yukarıda Üsküdar, Bağlarbaşı, Altunizade, Ümraniye hattında, ortada Acıbadem, Uzunçayır, Ünalan, Fikirtepe, Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı hattında ve aşağıda Ayrılıkçeşmesi, Bağdat Caddesi, Feneryolu, Kızıltoprak, Göztepe, Erenköy, Suadiye, Bostancı, Küçükyalı sahil hattında olmak üzere hem kişisel aracını kullanan yolcularımıza hem de toplu taşıma araçlarını kullanan yolcularımıza zamandan tasarruf sağlıyoruz.

Yolcularımız Harem Otogarı’ndan Kadıköy’e servis hizmetimizden faydalanarak ulaşabileceklerdir. Harem Otogarı’nın Ayrılıkçeşmesi bağlantılı Kadıköy-Kartal Metro hattına ulaşım kolaylığı; Kadıköy istikametinde ve Acıbadem, Ünalan Göztepe, Yenisahra, Kozyatağı, Bostancı, Küçükyalı istikametinde hızlı erişimi sağlamaktadır.

AVRUPA YAKASI

Harem Otogarı konumu itibari ile Avrupa Yakası’na mevcut ulaşım alternatifleri bakımından zengindir. Alibeyköy Cep Otogarı’nı kullanan seferlerden farklı olarak özellikle trafiğin yoğunlaştığı noktalara giriş yapmadan hızlı transfer olanağı sunmaktadır.

Harem Otogarı’ndan kalkış ve varışlı seferlerimiz ile özellikle Avrupa Yakası’nda 4.Levent, Mecidiyeköy, Şişli, Beşiktaş, Taksim, Eyüp, Kabataş, Karaköy, Eminönü, Fatih, Şehremini, Fatih, Aksaray, Sirkeci, Yenikapı başta olmak üzere ve Anadolu Yakasında Beykoz, Kavacık, Ümraniye, Üsküdar, Göztepe, Kadıköy, Ataşehir gibi semtlere yakınlaştık. Vakit kaybı yaşamadan istediğiniz yere hızlıca ulaşabilmeniz için son derece pratik ve hızlı ulaşım ağı sunan Harem Otogarı’ndan İstanbul’un kalbi olarak nitelendireceğimiz Levent, Gayrettepe, Şişli, Mecidiyeköy, Osmanbey, Taksim, Beyoğlu, Şişhane, Tophane, Beşiktaş, Bebek, Arnavutköy, Ortaköy, Maçka gibi semtlere raylı sistemlerde Marmaray ile ve deniz yolunda Üsküdar-Beşiktaş, Üsküdar-Karaköy, Üsküdar-Kabataş, Kadıköy-Kabataş ya da Kadıköy-Karaköy hattı ile kolay erişebilir.

Söğütlüçeşme-Beylikdüzü Metrobüs Hattı ile Zincirlikuyu, Şişli, Mecidiyeköy, Çağlayan, Okmeydanı, Ayvansaray, Edirnekapı, Bayrampaşa, Topkapı, Cevizlibağ, Merter, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Şirinevler, Yanibosna, Sefaköy, Florya, Küçükçekmece, Avcılar, Haramidere, Beylikdüzü, Hadımköy hattında yer alan semtlere kesintisiz ve transfer ihtiyacı olmadan erişilebilir.


YENİ KAPI


Yenikapı İstanbul Avrupa Yakası’nda önemli bir metro aktarma noktasıdır. Harem Otogarı’ndan Yenikapı Metro aktarma noktasına, raylı sistemlerde Marmaray ile ve deniz yolunda Harem-Sirkeci, Üsküdar-Eminönü ya da Kadıköy-Eminönü hattı ile kolay erişebilir.

Yenikapı metro aktarma noktası, Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı, Aksaray-Kirazlı Metro Hattı, Aksaray-Atatürk Havalimanı, Bağcılar-Kabataş Tramvay hattı gibi hatlara erişimi ile buradan Aksaray, Fatih, Topkapı, Edirnekapı, Bayrampaşa, Esenler, Bağcılar; Yusufpaşa, Haseki, Fındıkzade, Çapa, Cevizlibağ, Zeytinburnu, Merter, Güngören, Akıncılar, Bakırköy, Bahçelievler, Ataköy, Yenibosna gibi merkezlere hızlı ulaşıma olanak sağlamaktadır.

Bununla birlikte Küçükçekmece, Florya, Yeşilköy, Yeşilyurt, Ataköy, Bakırköy, Yeni Mahalle, Zeytinburnu gibi semtlerden Yenikapı’ya karayolu yakın mesafe ulaşım sağlanarak İstanbul’un en yoğun trafik güzergâhlarına girmeden Harem Otogarı’na çok daha kısa sürede ulaşmak mümkündür.


AVRASYA TÜNELİ


Kennedy Caddesi’nde Kumkapı ile D-100 Karayolu’nda Koşuyolu mevkii arasında kıtalararası geçişi sağlayan ve İstanbul'da araç trafiğinin yoğun olduğu Kazlıçeşme-Göztepe hattında hizmet veren Avrasya Tüneli’nin Asya kıtasından girişi Harem’dedir.

Kazlıçeşme-Göztepe üzerinden bir yakadan bir yakaya geçiş 100 dakikadan 15 dakikaya düşüren Avrasya Tüneli’ne; Avrupa Yakası’nda Kazlıçeşme, Kocamustafapaşa, Yenikapı ve Kumkapı’dan ve Asya yakasında Acıbadem, Uzunçayır ve Göztepe’den erişilebiliyor.

İstanbul’da trafiğin çok yoğun olduğu güzergâhta yolculuk süresi kayda değer miktarda azalırken, güvenli ve konforlu yolculuğun ayrıcalığını yaşamak mümkün hale geliyor.


DENİZYOLU HATLARIHarem Otogarı’nın Üsküdar ve Kadıköy’de bulunan Vapur İskelelerine yakınlığı ulaşımda alternatif oluşturan toplu deniz taşımacılığı ile trafik sorununa katkıda bulunmaktadır.

Üsküdar-Eminönü, Kadıköy-Haydarpaşa-Eminönü hattı ile Gülhane, Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Kapalıçarşı, Laleli, Vezneciler gibi semtlere, Kadıköy-Kabataş ya da Üsküdar-Kabataş hattı ile Maçka, Taksim, Fındıklı, Osmanbey, Şişli, Mecidiyeköy, Gayrettepe, Levent gibi semtlere, Kadıköy-Haydarpaşa-Karaköy ya da Üsküdar-Karaköy hattı ile Tünel, Odakule, Galatasaray, Haliç, Tophane, Şişhane gibi semtlere, Kadıköy-Beşiktaş ya da Üsküdar-Beşiktaş hatlarındaki vapur seferleri ile de Ortaköy, Arnavutköy, Bebek, Levent, Maslak gibi Avrupa Yakası’nın birçok noktasına yine raylı sistemler ve karayolu ulaşımı ile iç semtlere de ulaşım trafiğe takılmadan mümkündür.

Bununla birlikte Sirkeci-Harem hattında hizmet veren feribot seferleri ile Sultanahmet, Çemberlitaş, Beyazıt, Laleli, Yusufpaşa, Aksaray, Cankurtaran, Kumkapı, Yenikapı, Kocamustafapaşa, Yedikule, Kazlıçeşme, Zeytinburnu, Bakırköy, Yeşilyurt, Florya semtlerine pratik şekilde ulaşılabilir.