ONLINE BİLET


Anadolu Ulaşım Hakkında

4 Haziran 2003 tarihinde merhum Orhan Erdoğmuş başkanlığında “Geleceğe Yolculuk” ilkesi ile karayolu yolcu taşımacılığına yeni bir soluk getiren Anadolu Ulaşım, genç ve dinamik ekibiyle kısa sürede güçlü bir organizasyon ağı oluşturmuştur.

Anadolu Ulaşım 2012 yılında sektörün deneyimli, güçlü ve vizyoner aktörü ve referans markası Pamukkale Turizm ile birleşmesi sonucu; konuklarının ihtiyacı olan alt yapı eksikliklerini tamamen gidermiş ve sektör içindeki iddiasını büyütmüştür. Yolculukların en güzel anılarla keyifli hale dönüşmesi için, hizmet anlayışını sürekli geliştiren Anadolu Ulaşım biletleri tüm Pamukkale Turizm terminallerinden sonra şimdi de pamukkale.com.tr ve Pamukkale Turizm mobil şubesinden de satın alınabilmektedir.

Anadolu Ulaşım; 2+1 geniş koltuk, zengin ikram çeşidi menüsü, her koltukta 10" ekran keyfi, Usb desteği, 3G internet, 220 V. Priz ve Türk kahvesi ikramı gibi birçok özelliği ile faaliyet gösterdiği güzergâhlarda keyifli yolculuğu misafirlerine en üst düzeyde yaşatmaya devam etmektedir. Hizmet sunumunda ‘Koşulsuz Konuk Memnuniyeti’ ilkesini çıkış noktası kabul eden Anadolu Ulaşım, yolculuğun keyfini yaşatarak yaşamı kolaylaştırmayı ve toplumsal verimi arttırmayı temel görev saymaktadır.

YOLCULUKTAN DAHA FAZLASI